Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    I am a winner, haha:)!

I am a winner, haha:)!

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Port William

za mna ciezki dzien... wybralam sie na trekking... przeszlam prawie 25km (do Potu William i z powrotem) i podczas mojej wedrowki mialam okazje sie przekonac co to znaczy "4 pory roku w ciagu jednego dnia" (jest to ulubione powiedzenie nowozelandczykow... kazda osoba zapytana o pogode odpowiada, ze u nich najczesciej w ciagu jednego dnia mozna przezyc 4 pory roku:)). Padal wiec grad, swiecilo slonce, bylo i deszczowo... dzieki temu co kawalek trafialam na tecze;)

Ale najwieksza radosc sprawila mi wygrana... Otoz, na jednym z przystankow siegnelam po snickersa... otwieram opakowanie i moj wzork przykuly napisy na wewnetrznej stronie folii (takie zboczenia zawodowe, haha:). Patrze, a tam napis WINNER:)! Pierwsza mysl - ciekawe co to znowu za chwyt marketingowy; co musze zrobic zeby cos wygrac:)?! Po dokladnym zapoznaniu sie z trescia okazalo sie, ze wygralam... batonika:). Moze to i nie wielka wygrana, ale zawsze wygrana:)! Haha!!!!
Z nowa energia moglam dalej ruszyc w droge:)!

Ciezki to byl dzien... wrocilam totalnie przemoczona i zmeczona do hotelu... ale cala szczesliwa - po pierwsza przeszlam ladny kawal drogi; no i ta wygrana...:)

na koniec dnia zafundowalam sobie rewelacyjne owoce morza:)! a co, nalezalo sie:)!

Tata
Tata - 2011-07-15 10:23
Widzialem w TV starego Indianina ktory po zjedzeniu snickersa odzyl na nowo,mysle ze podwojna dawka dodala Ci tyle sil ze w towarzystwie nielotow Kiwi ,moglabys byc jedyna latajaca blondynka na Antypodach.

Jen
Jen - 2011-07-15 17:01
It may not be the jungle, but it's still pretty gorgeous and the food looks just as amazing. I don't know about the crazy weather, but an adventurous person like yourself can handle it. I really do have to check out my island. I had no idea it was so cool!

sis D
sis D - 2011-07-18 12:40
Przeglądając Twoje zdjecia dochodzi się do wniosku, że jesteś winner i bez tego batonika! :-)

Luca
Luca - 2011-07-19 14:30
My też tu sobie różne rzeczy fundujemy...

martaandrzej
martaandrzej - 2011-07-19 17:22
Ja czytam wszystkie Twoje relacje do tylu też, ale nie piszę "do tylu" komentarzy, bo obawiam sie,że nie czytasz. Jestem zauroczona NZ o ile oczywiście piszesz cała prawdę. Ech ! A te zdjęcia śliczności. Ile zarobiłaś przy samochodach? przyznaj się

Europompon
Europompon - 2011-07-20 00:35
Is winnner getting thinner :)?

mirojac
mirojac - 2011-07-20 21:32
Jestem pod ogromnym wrażeniem, od dzisiaj staję się Twoim fanem i będę starał się śledzić (może nie tak dosłownie) każdy krok w tej fantastycznej przygodzie.

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015