Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Truckiem przez swiat;)

Truckiem przez swiat;)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Invercargill

Do Invercargill dostalam sie truckiem, ktory przewozi samochody;). Z tym samym kierowca pokonalam juz trase Oamaru-Dunedin... wiedzialam, ze jezdzi on czesto do Invercargill wiec bylismy w kontakcie:)!
Znowu droga nam szybko zleciala. Denny (ten kierowca) ma niezla kolekcje muzyki - przeszlo 21000 piosenek - i przez cala droge puszczal mi swoje ulubione kawalki...
Po dojechaniu na miejsce, okazalo sie ze Denny ma tylko 0,5h zeby rozladowac truck z samochodow... spytal sie czy nie chce mu pomoc:). Oczywiscie, cala szczesliwa, zabralam sie do roboty - zjezdzalam nowiutenkimi smochodami z trucka i odstawialam do salonu:). Zjechanie z pierwszego poziomu bylo dosc proste, przy zjezdzaniu z "1wszego pietra", mialam obawy czy czegos albo kogos nie uszkodze:)! Ale sie udalo... bezkolizyjnie odstawilismy wszystkie auta na miejsce!!!! Nowe super doswiaczenie:)!

Po pracy;), udalam sie o mojego kolejnego tymczasowego domu. Tym razem czekala na mnie Marijka, jej kot i ciekawe opowiesci!

W samym Invercargill nie ma jakis szczegolnych atrakcji....ale nie przyjechalam tu po to, zeby ogladac miasto... inny mialam pomysl...... Niestety plan musi ulec drobnym modyfikacja...Moj "cel" bedzie musial chwile poczekac bo prognoza pogody na kolejne dni nie wyglada zbyt ciekawie...

Cholera... coraz zimniej sie robi... chyba za slabo trzymaliscie kciuki....

Sis
Sis - 2011-07-09 14:07
Ok, masz racje - nie mialam w tygodniu zbyt wiele czasu trzymac kciuki za dobra podobe - nie martw sie nadrobie zaleglosci w ten weekend. Baw sie dobrze i jedz duzo leniwych pierogow to na pewno nie bedzie Ci zimno;-)

Jen
Jen - 2011-07-09 18:34
I'm with Doncia. Yucky weather means stay inside and eat and talk to your host. Remember what I said about the fine art of doing nothing? ;)

Sis
Sis - 2011-07-10 15:03
Jen, Actually it was Magda not Doncia;) I know, it is easy to get confused since Monika has 2 sisters;-)

Tata
Tata - 2011-07-10 15:35
Niewiedzialem ze jestes takim pracusiem ,nawet w podrozy bierzesz sie do pracy

sis D
sis D - 2011-07-10 18:45
Jen, that's all right... I didn't have time keep my finger crossed too ;-) Monika, kiedyś marzyłam, zeby jeździź tirami to tera masz! :-)

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015