Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Gdzie sie podziali ludzie???

Gdzie sie podziali ludzie???

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Pigeon Bay

Dzisiaj wybieram sie na spacer, zeby obejrzec okolice - nad jedna z licznych zatok. Mam szczescie bo swieci slonce wiec nie marzne - jak dla mnie warunki pogodowe idealne - nie za cieplo, nie za zimno!

W trasie spedzam okolo 6h; przechodze 20km - spory odcinek wzdluz asfalowej drogi - i przez caly dzien spotykam 4 osoby i kilka samochodow. Gdzie sa sklepy? Kawiarnie? Restauracje? Cokolwiek gdzie mozna spotkac ludzi? Dobrze, ze wzielam ze soba prowiant....;).
O! Jest szkola;)!! Tylko, ze od 3 lat zamknieta bo zbyt malo dzieci w okolicy!

Musze przyznac, ze troche tesknie za klimatami ajatyckimi - za ludzmi, za jedzeniem ktore mozna kupic wszedzie i o kazdej porze, za halasem....

Tutaj jest ladnie, nawet bardzo ladnie, czysto, spokojnie, jest nudno!

Po zapadnieciu zmroku docieram z powrotem na farme. Jestem znowu wsrod ludzi:)

P.S. Dzisiaj w nocy ziemia zadrzala w stopniu odczuwalnym - moj autobus i jego smok trzymaja sie dzielnie;)!

arica
arica - 2011-06-28 14:56
No to kolezanko masz teraz niezla odmiane! :) Cos czuje w kosciach, ze nie za dlugo na takim odludziu zabawisz... :)
Pozdrowki! Ubieraj cieple majtki i nie daj sie zimnu! :))

Jen
Jen - 2011-06-28 18:16
Ha ha. You met the New Zealand Herman. Except he doesn't have a leash. I didn't know you could get bored in nature. It turns out that you only like nature with jungle and trees.

Tata
Tata - 2011-06-28 18:51
No to teraz przyszedl czas zaczac dbac o linie,nie ma innego wyjscia.

BPE
BPE - 2011-06-28 22:11
wow....ale cudnie, ach te kolory :-)))

geminus
geminus - 2011-06-28 23:05
Faktycznie, klimatow azjatyckich nie mozna zapomniec. Piekne fotki i bardzo ciekawa relacja. Pozdrawiam.

Sis
Sis - 2011-06-29 20:23
Tata ma racje - wyglada na to ze nam schudniesz. I co jesli Cie pozniej nie poznamy??? Lepiej uwazaj na siebie i zawsze miej przy sobie jakies snaki;-)

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015