Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Agro w Malezji

Agro w Malezji

Malezja
Malezja, Melaka

znowu zaleglosci blogowe... ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie... bylam w dzungli:), a tam z internetem kiepsko:)! Juz biore sie do roboty...

Jestem wiec po drugiej stronie mostu, znowu w Malezji! Pierwszy przystanek Melaka. Tutaj dojezdza do mnie Jaja (znana Wam juz z wczesniejszej malezyjskiej przygody), ktora postanawia mi towarzyszyc przez kolejne 10 dni (tyle czasu jeszcze spedze w Malezji).

Melaka to dosc popularne turystyczne miasteczko, z bogata historia i widocznymi wplywami portugalskimi, holenderskimi, brytyjskimi i chińskimi:)! Na mnie samo miasteczko nie robi wiekszego wrazenia. Moze dlatego, ze jest zbyt goraco... za goraco. Na szczescie mamy przyjemne miejsce, w ktorym sie zatrzymujemy - agroturystyka/homestay w samym centrum miasta...Prawie 100 letni, drewniany dom, duzy ogrod, altanka.... rewelacja. A co! - nie moge byc w moim ulubionym Agro pod Toruniem to znalazlam sobie odpowiendnik malezyjski:).

Info praktyczne:
- polecam nocleg w Apa Kaba - 40RM/pokoj 2 osobowy - oczywiscie jak ktos lubi takie agrowe klimaty;)
- jak jest za goraco to polecam kino - jest klimatyzacja - zawsze to lepsze niz chodzenie po klimatyzowanych sklepach;)

Luca
Luca - 2011-06-21 20:22
W Agro po staremu: Kaśka jest, kozy są, żaby też, jezioro na swoim miejscu, poziomki i nawet jagody były, spanie na tarasie, gotowanie, wyjazd po draże, kominek itd itp

Tata
Tata - 2011-06-22 05:45
Czy ten na ostatnim obrazku to nastepny czlonek rodziny ,bo tak sie przebral ze niemoge go poznac.

Jen
Jen - 2011-06-22 15:46
Not exactly Bory Tucholskie, but still pretty lovely.

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015