Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Spotkanie po latach!

Spotkanie po latach!

Singapur
Singapur, Singapore

Hurraaaaa Edwin w koncu przylecial:)))!!! Nie widzielismy sie przeszlo 5 lat! Ale spotkanie! Wyjezdzajac z Torunia ani on ani ja nie spodziewalismy sie, ze kiedys jeszcze sie zobaczymy... swiat robi sie coraz mniejszy, coraz bardziej dostepny!
Edwin nic sie nie zmienil:)! Caly czas jest tym samym, wesolym singapurczykiem! Prosil, zeby pozdrowic tych ktorzy go pamietaja - POZDRAWIAM!

No dobra, teraz moge wyjechac z Singapuru, bo pewnie jestescie juz znudzeni tym miastem;).
Ale jeszcze krotkie podsumowanie - jaki jest Singapur (w moich oczach:))? Ja czuje sie tu bardzo dobrze - jest bezpiecznie, czysto, nawet bardzo czysto. Komunikacja/metro/autobusy - wszystko dziala idealnie i jest super oznaczone - nie mozna sie tu zgubic, tzn. mozna ale tylko na chwile:)! Ludzie sa bardzo pomocni, chociaz tak jak to bywa w duzych miastach - kazdy pedzi przed siebie...!
Wszyscy sie smieja, ze Singapur to "miasto zakazow" (w galerii popularna koszulka;)) - i rzeczywiscie mozna sie z tym spotkac, ale w niczym to nie przeszkadza. Po ludziach nie widac, zeby byli zestresowani, ze czegos nie moga a wrecz przeciwnie!!
Nie wiem, moze gdybym pomieszkala tu dluzej, miasto to wydaloby mi sie nudne... ale poki co Singapur rulez:)!!!!!

No dobra, przygode singapurska czas zamknac...:)! Czas przekroczyc most po raz kolejny !! Tam juz czekaja moim malezyjscy znajomi:)!

P.S Martaandrzej - Sentose zostawilam sobie na kolejna wizyte:)!

Informacje praktyczne:
- w poruszaniu sie po Singapurze pomocna jest strona www.gothere.sg Mozna na niej znalezc jak, gdzie dojechac, ile to bedzie kosztowalo oraz jak dlugo taka podroz bedzie trwala.

Tata
Tata - 2011-06-14 05:51
Pozdrowienia dla Edwina ,
.znowu pyszne jedzenie... smacznego...pozdrawiam

arica
arica - 2011-06-14 10:16
Fajna koszulka, kupiłaś sobie na pamiątkę? :)
Buzki!

Jen
Jen - 2011-06-14 22:33
I think I would like Edwin. He's always around food:) And shouldn't the bird be fined $1000 for eating your food?

Marzena
Marzena - 2011-06-18 12:00
Czy mnie oczy nie mylą? Żucie gumy $ 1.000, a śmiecenie tylko $ 100.
A za duriana dziękuję ;-) Jedzenie tego śmierdziucha nie jest "opodatkowane"?

Europompon
Europompon - 2011-06-18 15:25
Sułtan Brunei mówił, że dał Ci na dżambodżeta żebyś kupiła sobie w Sinagpurze. Singapor Times doniósł właśnie, że jakiś nieporadny dżambodżet lata nad miastem..

Tata
Tata - 2011-06-20 05:46
Czekam na nastepne wpisy ..dzien zaczynam od bloga/3.30/a tu cisza. zniecierpliwiony tata

sis D
sis D - 2011-06-20 08:18
Siostra czekamy na kolejne wpisy!! Czy juz Ci się chwaliłam, że złapałam pilkę z autofografem Roda Stewarda Stewarta na jego koncercie?? :P

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015