Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Hawaje na Borneo!

Hawaje na Borneo!

Malezja
Malezja, Miri

Docieramy do Miri. Za 3 dni mamy stad samolot do Parku, w ktorym znajduja sie najwieksze i najbardziej znane jaskinie... ale o tym pozniej...

Tym razem bedzie morsko! Dzieki CS, trafiamy do portu i kolejne dni spedzamy na ogromnym trimaranie w otoczeniu samych wilkow morskich:)! Trimaran nalezy do Phila, ktory pochodzi z Hawajow i plywa po swiecie!. Od 6 miesiecy jest w Miri bo podczas ostatniej przeprawy zlamal mu sie maszt i chwilowo:) jest unieruchomiony!
Jak wyglada nasze obecne lokum najlepiej oddadza zdjecia:). Smiejemy sie, ze mamy OneThousandStars Hotel, bo w nocy spimy na pokladzie, a nad nami tysiace gwiazd.

Marina jest dosc mala i szybko zaprzyjazniamy sie z wlascicielami innych jachtow czy katamaranow. Odwiedzamy wiec po kolei nowych znajomych i sluchamy niesamowitych morskich opowiesci. A to ktos odkryl ostatni stary wrak sprzed 150 lat, ktos inny jest na wodzie od 7 lat! Kazda historia jest oryginalna i idelanie nadaja sie do napisania ksiazki:)!

Czasu malo, wiec to byloby na tyle:)! Przygoda trwa:)!

arica
arica - 2011-06-02 15:58
Monia, coś czuję, że teraz się przesiądziesz ze skutera na jakiś jachcik i za parę miesięcy dobijesz do Wybrzeża Gdańskiego na pokładzie jakiejś 'Margarity' ;)

Europompon
Europompon - 2011-06-02 17:20
Czytam codziennie, pisz, pisz, pisz!

sis D
sis D - 2011-06-02 20:01
Pianino na jachcie! No tego jeszcze nie było :D

martaandrzej
martaandrzej - 2011-06-03 08:40
No...no... wieczór, sowiki, gwiazdy jaqk byki....
Zahaczaj with c. To z zazdrości, że mnie tam nie ma . Całuski

martaandrzej
martaandrzej - 2011-06-03 08:43
Tak się chciałam popisać angielskim i zapomniałam dodać out. Hi,hi!!!

Tata
Tata - 2011-06-04 18:33
Mysmy z Zofia tez plywali na trimaranie z dnem szklanym i podziwialismy rafy koralowe w okolicach Hurgady ,bylo super.

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015