Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Przerwa w Bac Ha

Przerwa w Bac Ha

Wietnam
Wietnam, Bắc Hà

W SAPA zepsuła się pogoda więc jedziemy dalej w poszukiwaniu słońca. Trafiamy do Bac Ha, miasteczka słynącego z niedzielnych ryneczków, które są ponoć niesamowicie barwne. My docieramy tu w poniedziałek, wiec zamiast na zakupy wybieramy się na spacer po okolicznych wioskach. Tez jest barwnie…. trafiamy na Hmongów, tym razem Kwiatowych i… przerwe w szkole. Byla to niesamowita okazja, żeby podejrzeć rozbawione dzieci grające w klasy (odmiana wietnamska;), poubierane w kwieciste stroje (szczególnie dziewczynki)…

To nasz ostatni dzień w tej części kraju - w północnym Wietnamie możnaby spędzić o wiele więcej czasu, jednak przy obecnej pogodzie nie ma to większego sensu - znowu jest mgliście, pochmurno i deszczowo. Uciekamy więc do Hanoi na spotkanie z Konsulem…

gronik
gronik - 2011-03-11 10:39
Ło matko, Gajesia. Dopiero doniesiono mi o tym blogu i mam sporo do nadrobienia. A dziś w nocy dwa liski pacnąłem. Trzymaj się tam cieplutko.

mila
mila - 2011-03-13 21:10
monia , jakie piekne dzieci , porwij przynajmniej jedno i przywieź sobie , albo poszukaj takiego lokalsa co ci zrobi taka ładną wietnamską dziewczynkę - naprawde warto

Jen
Jen - 2011-03-15 02:47
Maybe Tom doesn't want to get in front of the camera because he knows he can't be as pretty as you are. You really do add something lovely to the scenery my sister:)

arica
arica - 2011-03-16 15:07
Monia, znajac Cie, domyslam sie, ze nie odmowilas sobie gry w klasy z dzieciakami? :)

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015