Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Rozowe taksowki

Rozowe taksowki

Tajlandia, bangkok

Zanim dotre do Wietnamu i rozpocznie się akt 2, wpadam do Bangkoku, żeby… odwiedzic znajomego z Torunia:)! Daniel mieszka w Tajlandii od trzech lat bawiąc się w nauczyciela:)! Obecnie uczy angielskiego… czasami informatyki… w zaleznosci od tego na co jest popyt… jak twierdzi może wykładać każdy przedmiot;)!
Bangkok jak to Bangkok – wieczne korki na ulicach, tysiące tuk-tukow, tlumy ludzi na chodniakch, pielgrzymki turystow na Kao San (Marta, Andrzej – kazali Was pozdrowic:)), uliczne jedzenie wszedzie i o kazdej porze, wszechobecna postac krola i … rozowe taksowki:)!
Krotkie to były odwiedziny ale już pod koniec kwietnia będę tu z powrotem, bo wlasnie w Bangkoku rozpocznie się akt 3… Moja Mama już od kilku tygodni probuje zaszczepic się na malarie…. (pomimo moich tłumaczeń, ze taka szczepionka nie istnieje) a Siostra pracuje nad scenariuszem i… scenografia…

Andrzej
Andrzej - 2011-03-05 17:38
Różowe taksówki? Interesują mnie, że tak powiem, zawodowo... Czy kolor ten coś znaczy? Może by tak w Toruniu takie wprowadzić?
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

arica
arica - 2011-03-06 19:48
Bangkok ... Ach, moglabym tam wrocic o kazdej porze dnia i nocy :) A jedzenie z Soi Rambutti wspominam do dzis! :)

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015