Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Artystyczna stolica.

Artystyczna stolica.

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Wellington

Prosto z promu trafiam do samego serca artystycznego Wellington... Zanim zabiore Was na zwiedzanie tej najbardziej wysunietej na poludnie stolicy na swiecie, najpierw przedstawie Nicka i jego zespol...

Nick od niedawna zapisal sie do CS... Ja z Marcem jestesmy jego pierwszymi goscmi... Jest czlonkiem zespolu "I am the light" i od kilku miesiecy mieszka w Wellington wraz z calym swoim 4osobowym zespolem. W domu, specjalnie dla nas, graja kilkuminutowy prywatny koncert:)!
Wlasnie nagrywaja swoja pierwsza plyte... Zabieraja nas do studia nagran i mamy okazje zobaczyc jak wyglada praca nad plyta...
Maja juz za soba jeden nakrecony teledysk sprzed roku (galeria). Jest to mlody zespol, ale trzymam za nich kciuki... na pewno kiedys stana sie slawni!

Poza tym, ze z Wellington pochodza znani i mniej znani;) nowozelandcy muzycy, to tutaj znajduje sie rowniez centrum przemyslu filmowego... Studio filmowe ma na swoim koncie m.in takie produkcje jak Wladca Pierscieni czy King Kong.

Juz nie po raz pierwszy, dzieki CS spotykam interesujacych ludzi i mam okazje uczestniczyc w ciekawych wydarzeniach...

Multimedia (2)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

• rozmiar: 0,00 B  |  dodano

Tata
Tata - 2011-08-01 08:02
Podzial obowiazkow jest nie sprawiedliwy,,nie widze na nim imienia Monika.

genek
genek - 2011-08-01 10:01
w Wgton obowiazkowo Te Papa i wjazd kolejka na wzgorze widokowe. W drodze do Auckland konieczny postoj w Rotorua. Duzo slonca

martaandrzej
martaandrzej - 2011-08-01 18:49
Fiu! Fiu! A może zostaniesz gwiazdą tego zespołu. Pisz więcej. Jestem zachłanna na relacje, bo coś mi sie wydaje, że w tym roku czekaja nas tylko Bieszczady. Moż spotkamy sie z Twoimi Rodzicami "na szczycie"

sis D
sis D - 2011-08-01 22:01
Pozdrowienia dla zespołu od najmłodszej z sióstr! :)

zula - 2011-08-06 08:12
Dobre nagranie - wszystkiego najlepszego dla zespołu !!!

arica
arica - 2011-08-09 21:26
Fajnie grają na youtube'ie :)) Pozdrówki!

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015