Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Puding czekoladowy gratis!

Puding czekoladowy gratis!

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Nelson

No dobra, czas zaczac nadrabia zaleglosci blogowe:). Kilka kolejnych wpisow bedzie "szybkich" bo ostatnio tak wlasnie czas leci... nawet nie wiem kiedy minal ostatni tydzien... Ale cofnijmy sie do wtorku 26.08

Zeby dostac sie do Nelson, mielismy do pokonania moze nie duza odleglosci (jakies 350km), ale przez dosc rzadko uczeszczane obszary... szczegolnie zima....
Udalo nam sie w ciagu jednego dnia pokonac ta trase, ale byl to najdluzej wyczekiwany stop (przeszlo 1h) i do tego w dosc niesprzyjajacych warunkach pogodowych - wialo i bylo zimno... Po raz pierwszy opcja "podrozowania na stopa" bylo malo przyjemna...Na szczescie jak juz udalo nam sie zatrzymac samochod, pokonalismy w nim prawie cala trase....

W Nelson niespodzianka - w hostelu, w ktorym sie zatrzymalismy codziennie o 8pm serwuja gratis Czekoladowy pudding z lodami... To sie nazywa marketing...;). Nie zastanawialismysie nawet chwili czy na pewno w tym miejscu sie zatrzymac czy moze gdzie indziej:)!

Okolice Nelson to przede wszytskim Abel Tasman i Golden Bay... Bardzo malowniczy kawalek NZ... Niestety czas goni, wiec wybieramy sie tylko na jednodniowa wycieczke do Motueka, zeby chociaz troche obejrzec zatoke Tasmanska...

Informacje Praktyczne
* polecam Tasman Bay Backpacker - 22NZD/dorm + pudding i lody gratis:).

Tata
Tata - 2011-08-01 05:49
W Rosji .w tajdze to chyba jeszcze nie bylas, chyba ze sie myle,,prawa dlon,, ale caly swiat nalezy do Ciebie bo przejechalas ponad 40 000 kilometrow czyli objechalas swiat w okolo 200 dni ,czyli dwa razy dluzej niz J.Verne ,z tym ze Verne podrozowal dla zakladu a Ty dla przyjemnosci .Gratuluje.

Sis
Sis - 2011-08-01 19:28
Super wygladaja te warzywa z owocami morza - wlasnie zasiadam do kolacji - Dave serwuje zupe z owocow morza - coz za przypadek;-)

zula - 2011-08-06 08:00
Gratuluję 40 000 kilometrów ...kawał świata i WIELKA przygoda !!! , pozdrawiam

Jen
Jen - 2011-08-07 07:01
Sorry for the delay. Just got internet at our new apt. That frigging pudding looks AMAZING. And what's up with the boats? Do they seriously just let them sit on the ground when the tide goes out? That's crazy!

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015