Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    Kraina Kiwi

Kraina Kiwi

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Christchurch

Ze upalnej Malezji prosto w srodek zimy... Nie wiem czy to byl dobry pomysl ale co tam:)! Kolejna przygode, tym razem nowozelandzka czas zaczac:)!

Podczas ladowania, okolo 23:00, pilot poinformowal ze na zewnatrz jest 2C...!!!! Moja letnia odziez chyba nie za bardzo sie tutaj przyda:)!

Noc spedzam na lotnisku... Rano po wyjsciu na zewnatrz zaskakuje mnie rzeskie powietrze... Jest zimno, ale przyjemnie:)!

Pierwsze kroki kieruje do sklepu, zeby kupic m.in czapke;)!

Nastepnie krotki spacer po miescie... Christchurch we wrzesniu zostalo zniszone przez trzesienie ziemii... podobno kiedys piekne centrum teraz jest jedna wielka ruina... Kolejne silne trzesienie bylo w lutym, a nastepne jakies 2 tygodnie temu... Lekkie wstrzasy sa podobno caly czas....

Po poludniu spotykam sie z hostem z CS... Bede mieszkac w wyjatkowo ciekawym miejscu;)! Ale o tym juz nastepnym razem...

P.S. Zdjecia wkrotce jak tylko uda mi sie znalezc lepszy dostep do internetu. Tam gdzie mieszkam nawet telefon ma kiepski zasieg;)

Informacje praktyczne
1. Dostep do interentu jest bezplatny m.in w bibliotekach lub McDonaldzie;)

Tata
Tata - 2011-06-27 13:17
Z tego co widze na mapie to w gorach lezy snieg , w takim razie proponuje jazde na nartach w krainie kiwi ,bylby to dobry trening przed nartami w Europie.

Jen
Jen - 2011-06-27 13:58
OMG! You left Asia! I thought you might spend your whole trip there. I know you miss it, but I think you'll love NZ. Humble people, tons of outdoor sports, and delicious fish. Can't wait to see your pics!

sis D
sis D - 2011-06-28 08:17
Obserwujemy, czekamy na wpisy i zdjęcia :-)

Sis
Sis - 2011-06-29 20:13
Tak z czystej ciekawosci, kto zrobil Ci zdjecie gdy spisz?

Luca
Luca - 2011-06-29 23:43
Monia potrafi się oderwać... i zrobić sobie zdjęcie,

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015