Geoblog.pl    przygoda    Podróże    Azjatyckie spełnienie... i marzenia o końcu świata    W poszukiwaniu zlota...

W poszukiwaniu zlota...

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Arrowtown

Do Arrowtown dostalam sie z para mlodych ludzi z Chile, ktorzy podrozuja po NZ wynajetym samochodem (jest to najbardziej popularna forma podrozowania - wynajety samochod lub camp).
Wiekszosc osob udaje sie do pobliskiego Queenstown - znanego kurortu narciarskiego; jednego z najbardziej turystycznych miejsc w NZ!! Teraz zaczely sie ferie zimowe, wiec tym bardziej Queenstown zwiekszyl znaczaco liczbe mieszkancow;)
Ja mam to szczescie, ze moge zatrzymac sie u wyjatkowo goscinnych ludzi w Arrowtown - miescie, do ktorego jakis czas temu ciagnely pielgrzymki osob szukajacych szczescia, a dokladnie szukajacych zlota....:)!

Wiec u kogo tym razem mieszam? Nie sa to osoby z CS:)! Pamietacie Monike i Chrisa, ktorych poznalam w Dunedin? Na pewno pamietacie bo Monika jest z Torunia:))!!!. Otoz rodzice Chrisa, a tesciowie Moniki, mieszkaja w Dunedin, ale maja drugi, ladnie polozony dom w Arrowtown. Podczs mojej ostatniej wizyty w Dunedin, Chris dal mi klucze do tego domu i powiedzial, ze jak bede w okolicy to moge sie tam zatrzymac:))!! Zeby bylo ciekawiej, jak dotarlam do Arrowtown, w tym samym czasie na ferie zimowe przyjechala siostra Chrisa z rodzina i wpadli na kilka dni rowniez rodzice. Mama Chrisa, rewelacyjnie gotuje a co najwazniejsze lubi to... codziennnie wiec na kolacje byla uczta kulinarna... no i te pyszne desery....hmmmm - znalazlam swoje zloto;)! W ciagu dnia natomiast uprawialismy dluuugie spacery, zeby spalic to co sie zjadlo dnia poprzedniego:)!
Spedzilam wyjatkowo urocze kilka dni, w towarzystwie rodziny Moniki i Chrisa... szkoda tylko, ze ich zabraklo...

zula - 2011-07-23 07:37
Myślę ,że ...złotem jest cała wyprawa ! Pozostanie w pamięci do końca życia a to jest najcenniejsze !
- tak jakoś się składa ,że mój wpis jest przed " Tata " - nie chciałam aby tak było , jest sobota więc może jeszcze śpi ?
Pozdrawiam

przygoda
przygoda - 2011-07-23 08:04
Mysle, ze Tata wybaczy;)
Torun pozdrawia Bydgoszcz:)!

Tata
Tata - 2011-07-23 13:55
Dzien zaczynam codzienni rano okolo 3 od razu czytam najnowsze wiadomosci od Moniki ,dzisiaj nic nowego jeszcze nie bylo to pojechalem do pracy.Tata pozdrawia rowniez Bydgoszcz i wszystkich ktorzy to przeczytaja

zula - 2011-07-23 17:05
Dziękuję ! ...i cała Bydgoszcz zapewne się cieszy :)

Sis
Sis - 2011-07-24 20:45
Najserdecznie pozdrowienia dla Bydgoszczy i Torunia z Brukseli;-)

sis D
sis D - 2011-07-25 09:01
o co chodzi z tą Bydgoszczą? Czemu wszyscy pozdrawiają Bydgoszcz? Czyżby mnie coś ominęło? ;>

martaandrzej
martaandrzej - 2011-07-25 23:12
Na wszelki wypadek ja też pozdrawiam Bydgoszcz, no bo skoro Monika pozdrawia, a ja pozdrawiam Monike, to nawet nie wypada nie pozdrowić Bydgoszczy!!

Jen
Jen - 2011-07-26 00:24
It's fun to adopt a family in another country, isn't it?

arica
arica - 2011-07-27 12:46
Piekne widoki! :)

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 259 wpisów259 922 komentarze922 1646 zdjęć1646 15 plików multimedialnych15

07.11.2016 - 16.11.2016

07.11.2015 - 27.11.2015